Márton-napi lámpás fénymenet és lámpáskészítés

Share

A Mikó Óvoda és az Innovatív Oktatásért Egyesület 2015. november 11-én, szerdán délután 17:30-tól Márton-napi lámpás fénymenetre hívja az érdeklődőket. Indulás a Sétatér Magyar Opera felőli bejáratától.

A résztvevőket zsíros kenyérrel és forró teával vendégeljük meg támogatóink, a Culina Nostra és a Petry jóvoltából. Séta közben Márton-napi legendákról, hiedelmekről négy nyelven olvashatnak! A Kaszinó épülete előtt a közvilágítást lekapcsolva libás diafilmeket tekinthetnek meg. A hangulatról népzenészeink gondoskodnak! Az esemény Facebook oldala: https://www.facebook.com/events/869134146535437/

ketnyelvu plakat

Ha nincs ötlete, esetleg megfelelő eszköze lámpása elkészítéséhez, akkor sok szeretettel várjuk november 9-én, hétfőn délután 16:00 órától közös lámpáskészítésre a Mikó Óvodába. Címünk volt Balassa, Aviator Bădescu utca, 35. szám. Kérjük, egy-egy befőttesüveget és jókedvet hozzanak magukkal! További információk az esemény Facebook oldalán: https://www.facebook.com/events/1702675216628869/

Mindkét rendezvény ingyenes!

LAMPASKESZITES

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..