Ünnepélyesen, ballagósan, jókedvűen

Május utolsó hétvégéjén megtartottuk a tanévzáró ünnepségünket, összekötve kirándulásokkal, játékokkal, családosan. A célpont Torockó volt, ahol mindig szebbnek, különlegesebbnek látjuk a Székelykövet, a torockói Unitárius Templomot, jellegzetes házakat stb.

Az ünnepélyt a torockói Unitárius Templomban kezdtük, ahol a kedves iskolára készen levő óvodásainkat megtisztelő módon elbúcsúztattuk az óvodától. Batyúval a vállukon, amelyeket ők maguk bogoztak, virágkoszorúval énekeltek, verset mondtak. Hiányozni fogtok, minden jót Nektek.

Különleges volt az idei tanévzáró ünnepség: az egyik csoportunk a királylányok és királyfik születésének a titkairól meséltek, a másik csoportunk bemutatta az évszakok különlegességeit, és azt a sok sok évszakokra lebontott mondókát, éneket, amivel ebben a tanévben foglalkoztak.

A családosan eltöltött hétvégén a kirándulások sem maradhattak el, felmásztunk a torockószentgyörgyi várhoz,  ahol mesés kilátásban volt részünk, és másnap sor került a Székelykő meghódítására is. És sikerült!

Jó volt együtt lenni, közösen lezárni ezt a  tanévet is.

Ezt üzenjük:

,,Légy  szép!
Légy jó!
Légy egészséges!
Légy vidám!
Légy tisztaszívű!
Légy igazmondó!
Légy türelmes!
Légy kecses!

One thought on “Ünnepélyesen, ballagósan, jókedvűen

1. Csoda mesés két évünk volt veled, kedves Mikó óvoda. Felejthetetlen napokat kaptunk minden óvótól, dadustól, önkéntestől, olyan útravalót, amelyik nemcsak az iskolába kísér el.
    Köszönjük nektek, kedves Zsuzsa, Kinga, Eri mama, Babi, Brigi, Dobri Erika, Gyöngyike, Enci, Eszter, Éva, Betti, Andi, Orsi és Ana!
    Balázsi Zsófi és családja

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.