Oviolimpia

Nagy lelkesedéssel vettünk részt idén is a Csemete óvoda által megrendezett Oviolimpián, amelynek helyszíne a kolozsvári Sonia Iovan sportterem volt. Ez egy kitűnő alkalom volt arra, hogy együtt mozogjunk és játszunk más óvodás társainkkal. A jó hangulatot az is fokozta, hogy a verseny próbáit nagyon ügyesen teljesítettük, így hatalmas sikerélménnyel térhettünk vissza óvodánkba és mesélhettük el a társainknak, hogy milyen is volt az Oviolimpia. A Mikó óvoda bajnokainak gratulálunk az elért eredményekért: a legjátékosabb csapat, a legösszetartóbb ovisok, a legjobb versenyszellem! Büszkék vagyunk rátok!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük