Mikulás, Mikulás…

Az adventi készülődés hangulatát megtartva készültünk a közös mikulásozásra. A kicsik és nagyok egyaránt izgatottan várták a fehér szakállú, piros ruhás és teli puttonyos Mikulást. A hét folyamán sokat beszélgettünk arról, hogy ki, milyen ajándéknak örülne, a csengő hangú óvodásaink pedig nagyon sok szép éneket énekeltek annak érdekében, hogy ez az ajándék meg is érkezzen. A cipőinket alaposan megtisztítottuk, majd a megfelelő helyre helyeztük őket. Miután a Mikulás és manói elhelyezték az ajándékokat a gyerekek cipőiben az óvodába beköltözött a varázslat. A gyerekek szeme felcsillant és izgatottan bontották ki ajándékaikat. Megállapítottuk, hogy mindenki jó gyerek volt ezért kapott ennyi finomságot. Örömmel mesélték a gyerekek, hogy az otthonokba is beköltözött ez a varázslat.

Varázslatos adventi készülődést kívánunk mindenkinek!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.