Sítábor

Share

A 2020-as évben is megrendezésre került a sítábor, amelynek helyszíne Borszék volt. Január utolsó hetében közösen töltődhettünk fel a téli sportok által. Idén 41 személyes csapatunkkal vágtunk neki a téli kalandnak. 15 gyermek részesült oktatásban, 14 felnőtt sízett vagy hódeszkázott, a többiek pedig a szánkózás mellett döntöttek. A hét folyamán összesen 25 órát töltöttünk sízéssel, naponta 5 órát hódoltunk kedvenc téli sportunknak. A sítábor rengeteg nevetéssel telt, a jó hangulat minden nap garantált volt. A sízés, hódeszkázás és szánkózások közepette szakítottunk időt a pihenésre is. Délben mindannyian lepihentünk, hogy aztán este legyen erőnk közösen játszani. A szombati napon mindenki bemutatta, hogy mit tanult a hét folyamán. Örömmel láttuk, hogy sikerült átadni a gyerekeknek is a sízés szeretetét.

Jövőre lelkesen folytatjuk!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .