A Föld Napja

Share

Hetünket a Föld Napja köré szerveztük. Tevékenységeinkben beszélgettünk arról, hogy hogyan védhetjük meg a Földünket, hogy néz ki a Föld, milyen színeket láthatunk a Földgömbön. Nagy hangsúlyt fektettünk a természetvédelemre, így meséinkből azt a tanulságot szűrtük le, hogy a szemetet soha nem szabad a földre dobni, mert azzal ártunk neki. Kézimunkánkban alkalmunk volt egy különleges technika segítségével megalkotni a Földet. Pufi festék segítségével mutattuk be a Föld elkészítését. Verseinket, mondókáinkat is ez a téma határozta meg, így egy témába vágó költeményt hoztunk Nektek! Gyurmából formáztuk meg az általunk elképzelt világot.Gyurmázz velünk Te is!! Mutasd, mi leszel ha nagy leszel?

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .