Anyák napja

Share

Hetünket az Anyák Napja határozta meg. Verseinket, mondókáinkat is e téma köré szerveztük és igyekeztünk olyan mondókát tanulni, amelyet aztán ügyesen elmondhatunk édesanyánknak. Beszélgettünk arról, hogy mivel tudunk segíteni anyának és megállapítottuk, hogy azzal, hogy ha sok puszit adunk neki, ha elpakoljuk a játékainkat, ha sokszor megöleljük, vagy éppenséggel segítünk neki virágokat öntözni. Anyák napja alkalmából egy különleges meglepetéssel készültünk az édesanyáknak, amelyben cinkostársaink az apukák voltak. A gyerekek szívmelengető videóban mesélték el, hogy miért szeretik anyát. Kézimunkákban elkészítettük a szeretet fáját, amelyet sok szívecskével díszítve adhattunk oda. Rajzot is készítettünk édesanyánkról, hiszen mindig anya a legszebb!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .