Janikovszky Éva-Felelj szépen, ha kérdeznek

Share

A Mikós Mesék keretein belül pedagógusaink most Janikovszky Éva zseniális művét jelenítették meg. A családi mese kitűnően szemlélteti, hogy milyen fontos jól kérdezni és jól válaszolni is. Virtuális találkozóinkban a mondókák, énekek mellett is nagyon hangsúlyos a beszélgetés, így az is, hogy megtanuljunk szépen kérdezni és szépen felelni a kérdésekre. Kiemelten figyelünk arra, hogy mindenkit hallgassunk meg, és figyeljünk oda társainkra.

Igyekszünk minél több olyan programot javasolni óvódásainknak, amelyek igazán szórakoztatóak és hasznosak is. Így programajánlónkban nagy hangsúlyt fektettünk a bábelőadásokra, amelyet a gyerekek nagyon szeretnek és különböző zenés mulatságokra. Dadusaink pedig rendületlenül figyelnek az egészségünkre, mivel jobbnál-jobb receptekkel lepnek meg minket.

Fogadjátok szeretettel a mesét!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .