Októberi kirándulás

Share

Októberben családos kirándulást szerveztünk a Berkesi-szoroshoz. Örömmel láttuk, hogy ezek a kirándulások milyen nagy népszerűségnek örvendenek a szülők és a gyerekek körében. Ismét egy alkalom, ahol kötetlenül, a természetben tudunk egymással beszélgetni, játszani, nevetni.

Érkezés után egy rövid túra vette kezdetét, amelyen megfigyeltük a természet szépségeit, néhány kincset össze is gyűjtöttünk magunknak. Egyik túra sem maradhat el énekek, mondókák nélkül, amelyek fokozzák a hangulatunkat és összekovácsolnak minket. A túra végén megpihentünk, majd mindenki elfogyasztotta az otthonról hozott uzsonnáját.

A jó idő, a sok-sok jókedv és nevetés határozta meg ezt a napunkat! Vidám hangulatban tudtunk nekivágni a következő hétnek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .