Ősszel a tanyán

Share

Az óvodai hétköznapokat egy különleges programmal színesítettük, ugyanis ellátogattunk a Szilaj lovastanyára. Egy hatalmas kalandba vágtunk bele, amit a gyerekek már csillogó szemekkel vártak.

A lovastanyán nem győztünk betelni a táj, a hely, az állatok szépségével. Szerencsére az idő oly meleg volt, hogy fokozatosan tudtuk levetni a reggel szükséges rétegeket. Volt lovaglás, háziszárnyas nézegetés, szekerezés vagy traktorozás, kézműveskedés, de az igencsak nagy testű, de annál barátságosabb kutyusokkal is összebarátkoztunk. A szabad levegőn sokat játszottunk, hol ügyességi játékokat, hol énekkel kísért mozgásos játékokat, de természetesen a közös körjátékok sem maradtak el.

Nagyon élménydús napunk volt! Biztosak vagyunk benne, hogy amint lehetséges még megismételjük!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .