Adventi koszorú készítés

Share

Az ünnepi időszakra való ráhangolódásnak fontos eleme a közös adventi koszorú készítés, amely hagyománynak számít óvodánkban. Ilyenkor az óvoda megtelik a családok által árasztott szeretetteljes légkörrel és mindenki munkálkodik a közös, családi adventi koszorúján.

Bár ezt a személyes együttlétet nem tudjuk pótolni, mi mégis közös koszorú készítésre hívtuk meg a családokat. Az ünnepre való hangolódást idén az online térben valósítottuk meg. A zoom felületen keresztül találkoztunk egymással, beszélgettünk, énekeltünk, mesét olvastunk és közben készültek a csoda alkotások. A hangulat nagyon kellemes, családias volt, sikerült így is megteremteni az adventi időszak varázsát.

Áldott adventi időszakot kívánunk mindenkinek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .