Anyák és apák napi piknik

Share

Anyák és apák napja alkalmából egy piknikkel, játékokkal egybekötött sétát szerveztünk. A helyszínt a varázslatos, már-már mesébeillő kisbácsi erdő biztosította, a jó hangulatot pedig a gyerekek, szülők, és az óvoda munkaközössége.

Szombat reggel összegyűltünk a megadott találkozóhelyen, majd beszélgetve, a találkozás örömével eltelve indultunk el sétálni az erdőben. A séta alatt kialakult felszabadult hangulatot már csak a közös ügyességi játékok tudták fokozni, amelyek mindannyiunkat kiszakítottak a hétköznapokból, így önfeledten tudtunk együtt játszani. Természetesen a piknikre is sor került, illetve a játékok után az apukákat különleges apák napi ajándékkal leptük meg.

Fő célunk a kikapcsolódás és a természetes környezet megteremtése volt a szabad társalgásra. Ismét nagyon jó volt a természetben együtt barangolni, beszélgetni, játszani!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .