Lovastanya

Share

Szeptember 20-án a gyerekekkel egy izgalmas helyre, a Szilaj Lovastanyára látogattunk el. Az ott töltött idő alatt a gyerekek betekintést nyertek a tanyasi életbe.

Találkoztunk tyúkokkal, lovakkal, libákkal, barátságos kutyákkal. Nem csak az állatokat, de a mezőgazdasági gépeket is jól szemügyre vettük. A gyerekeknek lehetősége volt lovagolni is, amelyet nagyon élveztek. Mindemellett pedagógusaink gondoskodtak arról, hogy egy igazán különleges, mozgással, mondókával, népi gyermekjátékokkal tarkított tevékenységen is részt vegyenek a gyerekek.

A friss levegőn töltött idő, az állatok közelsége, a közös játék öröme nagy hatással volt óvodásainkra! Élményekben gazdag napot töltöttünk a lovastanyán!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .