Léta vára

Share

A természetben eltöltött idő nem csak a testünkre, de a pszichés állapotunkra is jótékony hatással van. Ebből kiindulva rendszeresen szervezünk olyan kirándulásokat, ahol a szülőkkel, gyerekekkel együtt minőségi időt tölthetünk a szabadban.

Szeptemberben a létai várhoz tettünk meg egy könnyed túrát. A kirándulások nem csak a szabadban töltött idő miatt értékesek, hanem azért is mert így lehetőségünk nyílik elmélyíteni a szülőkkel való kapcsolatot, kötetlenül tudunk beszélgetni, megoszthatjuk egymással a tapasztalatainkat és persze közösen játszhatunk, szórakozhatunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .