Adventi készülődés

Share

Hagyománynak számít óvodánkban, hogy az ünnepi időszakra közös adventi koszorú készítéssel hangolódunk. Ezt idén a védőoltással rendelkező szülők számára személyes jelenléttel tudtuk megszervezni, de online platformon is be lehetett kapcsolódni.

A karácsonyi illat, az ünnepi dallamok, a termekben megjelenő díszítés mind hozzájárult ahhoz, hogy egy igazán meghitt délutánt töltsünk együtt. Öröm volt látni, ahogyan kicsik és nagyok együtt munkálkodnak az adventi koszorúkon, amelyek egyre szebbek és díszesebbek lettek.

Egy szeretetteljes délutánt töltöttünk együtt, amelyen sikerült a lelkünket is ünnepi hangulatba öltöztetnünk!

Áldott, békés adventi időszakot kívánunk mindenkinek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .