Anyák-apák napi piknik

Új hagyomány körvonalazódik óvodánkban, hiszen már második alkalommal szerveztük meg az anyák és apák napi piknikünket.

Ezúttal is a kisbácsi erdőben tettünk meg egy könnyed sétát, amely kitűnő alkalom volt arra, hogy megfigyeljük a természet kincseit, beszélgessünk, feltöltődjünk. Sétánk végén egy tisztáson pihentünk meg, ahol először mindenki elfogyasztotta az otthonról hozott uzsonnáját, majd kezdetét vette a közös játék. A napot azzal koronáztuk meg, hogy a gyerekek átadhatták az óvodában elkészített anyák és apák napi aprócska ajándékot a szüleiknek.

Úgy gondoljuk, hogy méltóképpen sikerült megünnepelnünk az édesanyákat és az édesapákat: kötetlen beszélgetések, családias hangulat, önfeledt játékok által.

A természetben barangolni és megtapasztalni a közösséghez tartozás érzését a legjobb kikapcsolódás! Nem titkoljuk a hagyományteremtő szándékunkat, jövőre ismét piknikezünk!

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük