Dobri Erika – óvónő

img_2176Óvó-tanítói végzettségem az Apáczai Csere János Elméleti Líceumban szereztem, majd tanulmányaimat Szociális munka és Pszichológia szakon egyetemi képzéssel bővítettem. Aki kicsit is ismeri a romániai oktatási rendszert, annak biztos sok mindent elárul az, hogy jómagam már tizenöt éve vergődöm benne. Mindenkor arra törekszem, hogy a gyerekek munkám által, életrevaló, fejlett szociális készségekkel rendelkező, magabiztos, kreatív gyerekekké váljanak, akik a gyorsan változó világban megtalálják a helyüket. Az Innovatív Oktatásért Egyesület és a Mikó Óvoda követőjének lenni, számomra a haladást jelenti. Mert, hogy John C. Maxwell szavaival éljek „nem minden változás jelent haladást,viszont változás nélkül nincs haladás”.