Korpos Dorottya

Régi vágyam, hogy óvónő lehessek, így nem is volt kérdés számomra, hogy milyen szakmát választok. Érettségi után a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Óvoda- és Elemi Oktatás Pedagógiája Szakra jelentkeztem. Itt megszereztem a diplomát majd 2019-ben beiratkoztam mesteri képzésre is.

Óvodás korom óta járok néptáncra. Sajnos ahogyan bekerültem Kolozsvárra nem tudtam rendszeresen hazajárni a próbákra, így a tánccsoportból kiléptem, de még most is nagyon vonz a néptánc. Az Mikó óvodába jártam gyakorlatozni az egyetemi évek alatt. Nagyon megszerettem a társaságot és megbizonyosodtam, hogy valóban ez az a pálya amit folytatni akarok. Sok tapasztalatot szereztem itt és úgy gondolom még nagyon sok mindenben tudnak segítséget nyújtani nekem azok a pedagógusok, akiket immár kollégáimnak is nevezhetek.