Lőcse Kinga – dada

Kolozsváron születtem 1974-ben. Tanulmányaimat a Kereskedelmi Líceumban fejeztem be, ahol érettségi diplomát szereztem.

A pályafutásomat gyerekekkel kezdtem, ugyanis 8 évig a Grigorescu negyedi árvaházban dolgoztam, mint dada. Az évek során több területen is tevékenykedtem, de a szívem mindig a gyerekek felé húzott.

Két gyermek boldog édesanyja vagyok. Munkámat hivatásnak tekintem, mert szeretek gyermekközösségben dolgozni, illetve csapatjátékosnak tartom magam.

Célom, hogy a gyermekek óvodában eltöltött ideje a legkomfortosabb legyen. Kiemelt fontosságúnak tartom az egészséges és tiszta környezetet és ezt mindig biztosítani fogom a gyermekeknek. Amit teszek örömmel teszem, a gyerekek őszinte szeretete mindennél többet ér.