Sebestyén Izabella – óvónő

Sebestyén Izabella a nevem. 1994 február 2-án születtem Székelyudvarhelyen. Székelyföld legmagasabb hegycsúcsának lábánál elterülő községben, Zetelakán nevelkedtem és tanultam. Később Székelyudvarhelyen folytattam tanulmányaimat a Tamási Áron Gimnázium filológia osztályában, mígnem eljött a pályaválasztás ideje. Ekkor a döntésem a pszichológia és neveléstudományok területére esett, ezen belül is a gyógypedagógia szakra, ami kiskorom óta vonzott és érdekelt. Ez a szakterület biztosította számomra, hogy gyerekekkel foglalkozni öröm és boldogság, e mellett kihívást is tartogat. Ezáltal szeretném napjaimat gyerekek körében tölteni. Játszani, szeretni, törődni, segíteni, boldognak lenni.

„Nekünk kell egymással és önmagunk lelkéből tüzet rakni. Hogy melegedhessünk körülötte. Ott, ahol akármilyen kis körben, de szeretet van, jó lesz élni. Ott meghittség lesz. Barátságos világ. Boldogító légkör.”  – Müller Péter –