Tomor Tímea – egészségügyi nővér

Kolozsváron születtem és végeztem tanulmányaimat. Érettségi után sikeresen felvételiztem a kémia egyetem vegyészmérnöki szakára. Ám 2019 nyarán rájöttem, hogy követnem kell a gyerekkori álmomat, ezért beiratkoztam az asszisztensképző  szakliceumba.

Örülök, hogy a Mikó Óvoda csapatának tagja lehettek, hisz itt mind a szakmám, mind a gyerekek iránti szeretetem teret kaphat. Szerintem ez egy olyan közeg, ahol a gyerekek testi-lelki egészségére egyaránt figyelnek, ahol meghallgatják őket, biztonságban érezhetik magukat, és a sok játék és gondoskodás által testileg, szellemileg és emocionálisan fejlődhetnek. Ezek az értékek számomra nagyon fontosak, ezért úgy gondolom, hogy megtaláltam a megfelelő helyet a hivatásom végzéséhez.