Anyák és apák napi ünnepség

Share

Az édesanyák és az édesapák napja egy olyan ünnep, amelyet minden közösségben, minden korban, minden kultúrában , bár különbőző módókon, de ünnepelnek. Óvodánkban mi is kiemelt figyelmet fordítunk ezekre a napokra s nem csupán az óvodai tevékenység témáját hatorázzák meg, de ilyenkor külön programmal,, ünnepséggel is készülünk.

Előszőr az édesanyák köszöntésére került sor, csoportonként, az óvoda napsütötte udvarán. A gyerekekkel együtt megpróbáltuk dallamokba, versekbe, énekekbe és apró ajándékokba foglalni azt, hogy milyen jó érzés az édesanyák gondoskodó szeretetébe burkolózni. Az anyák napi meghitt délutánokat követően az apukák vidám, játékokkal és természetesen apró kedvességekkel teli sportdélutánja következett, ahol megtudhattuk, hogy az apukák olyan, köztünk élő szuperhősők, akiknek a karjaiban mindig, minden helyzetben biztonságban érezhetjük magunkat.

Éljenek az édesanyák és az édesapák!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .