Segíts, hogy segíthessünk!

Share

Minden gyermekben ott van a vele született képesség a segítésre, a mi feladatunk pedig az, hogy ezt erősítsük és irányt mutassunk! A gyerekekkel hosszasan és részletesen foglalkozunk azzal, hogy miért fontos a segítségnyújtás és annak milyen formái vannak. De igyekszünk nem csak beszélni róla, hanem a gyakorlatban is megmutatni, hogy nem csak kapni, hanem adni is jó!

A tavalyi évhez hasonlóan cipősdoboz akciót szerveztünk óvodánkban, hogy boldogabbá tegyük a szászvárosi Szent Erzsébet Gyermekotthonban élő gyerekek karácsonyát. Őszintén bízunk benne, hogy mosolyt csaltunk a gyerekek arcára!

Nagyon boldog, mesés karácsonyi ünnepet kívánunk minden gyermeknek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .