Céljaink

Óvodánk a tenni akarás jegyében született. Meggyőződésünk, hogy az oktatásnak szüksége van a folyamatos megújulásra, napjainkban már nem elegendőek a klasszikus oktatási módszerek.

Elsőrendű célunk a romániai oktatás minőségének javítása, versenyképessé tétele oly módon, hogy a ma gyermekének igényeihez alkalmazkodunk. Hiszünk abban, hogy ennek megvalósítását helyi szinten kell elkezdeni.

Nagy hangsúlyt fektetünk a multikulturalitásra. Arra törekszünk, hogy már óvodáskortól hasznosuljanak ebből gyerekeink, és számukra ez egy életforma, az élet természetes velejárója legyen.

Célunk megvalósítása érdekében olyan innovatív módszerekhez nyúlunk, mely azon túl, hogy élménnyé varázsolja a tanulást, sikerélményhez juttatja őket.

Óvodánk igyekszik hiánypótló jelleggel útjára indítani és működtetni programjait, mely alkalmazkodik a kolozsvári szülők és gyerekek igényeihez, megoldást nyújt esetlegesen felmerülő problémáikra.