Már hagyománnyá vált, hogy az iskolába induló gyerekek számára pizsamapartyt szervezünk. A célunk minden évben az, hogy egy felejtethetlen élménnyel ajándékozhassuk meg a ballagó gyerekeket, így idén is változatos tevékenységekkel készültünk.
A csütörtöki napot nagy izgalom jellemezte. A gyerekek azonnal tervezgetésbe kezdtek, így már jóval a pizsamaparty előtt tudták, hogy ki, ki mellett fog aludni, milyen játékokkal fognak játszani. De nem csak a gyerekek, mi is tervezgetésbe kezdtünk és körjátékokkal, ügyességi játékokkal, csillámtetoválásokkal, tűzrakással és mályvacukor sütéssel fűszereztük meg a közös délutánt, estét. Volt tánc és nagy nevetés is, de sok megható pillanattal is gazdagodtunk!
A közösen töltött napot diafilm vetítéssel zártuk. A mese és az óvónénik gondoskodó szeretete hamar álomba ringatta a gyerekeket!
Másnap, a közös reggeli után a gyerekek élménybeszámolóitól volt hangos az óvoda udvara. Mindenki csodálkozva hallgatta, hogy mégis milyen egy éjszaka az óvodában….




















