Mikó Zsuzsanna – óvodaalapító, óvónő

zsuzsa blogMeg vagyok győződve, hogy a világ csodálatos, és ennek felfedezése gyermekkorban kezdődik. Egy új gyermek megismerése, pedig nekem egy egyedi világ felfedezése. Számomra a legfontosabb, hogy ezen a felfedező úton úgy fogjam meg a különböző természetű gyermekek kezét, hogy megtalálják a csodát. De a gyermekek ösvényén az iránytű a család, ezért fontosnak tartom, hogy a családtagokat bevonjam, bevonjuk tevékenységeinkbe.

Itt a MIKÓ Óvodában egy olyan környezetet akarok, akarunk teremteni, ahol a gyermek a saját konkrét észlelései és élményei alapján ismeri meg a világot, kioktatás helyett, és ezen dolgozom, dolgozunk munkatársaimmal.

A következetességet és a rugalmasságot egybeötvözni egy művészet, gyakoroljuk együtt ezt!