Mikó óvodás voltam!

Share

A tanév végéhez közeledve könnyed, játékos délutánra hívtuk meg a volt Mikó óvodás gyerekeket és családjaikat. Örömmel láttuk, hogy a gyerekeknek most is felcsillan a szeme, ha az óvodai élményekre gondolnak, így szívesen, kíváncsian tértek vissza, hogy találkozzanak egymással, velünk és egy kicsit feltérképezzék, hogy vajon milyen újdonságokkal bővült az óvoda játéktára.

A gyerekek hamar uralmuk alá vették az udvart, a szülőkkel pedig vidáman, családias hangulatban beszélgettünk az óvodai emlékekről, az iskolás tapasztalatokról. A bodza illata, a bodzaszörp, a szülők által hozott finomságok és az általunk előkészített régi fotók igazán meghitté varázsolták ezt a délutánt.

Nagyon jó volt újra találkozni, beszélgetni, együtt lenni a már nagybetűs iskolásokkal és családjaikkal!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .