Őszi kirándulás

Share

Szeptember 24-én az Egeres-Gyártelep melletti Kék-Lagúnához kirándultunk a szülőkkel, gyerekekkel.

A reggeli találkozást egy könnyed séta követte, ami alatt alkalmunk volt beszélgetni, csipkebogyót, gombát, színes őszi faleveleket gyűjteni, megfigyelni az őszbe burkolózó természetet. A séta után az erdő melletti tisztáson táboroztunk le, hogy mindenki elfogyaszthassa az otthonról hozott uzsánnáját, majd kezdetetét vette a játék. Jót szórakoztunk a fogócska, a mozgással egybekötött énekek és az erdőben zajló számháború alatt is.

Az időjárás is nekünk kedvezett, így egy nagyon könnyed, kellemes kiránduláson vehettünk részt!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .