Sítábor

Share

A téli havas szórakozásnak több formája is van, mi pedig mindig igyekszünk mindenbe belekóstolni. Így, mint minden évben, idén is egy hetes sítábort szerveztünk az óvodásaink számára, hogy közösen élvezhessük a téli örömöket.

A sítábor helyszíne Borszék volt, ahol szakavatott síoktatók gondoskodtak arról, hogy még jobban elsajátítsuk a sízés fortélyait, technikáját vagy éppen megismerkedjünk az alapokkal. A síelés mellett még számos élményben volt részünk: jókat beszélgettünk, finom forrócsokit ittunk, hangosakat nevettünk, izgalmas társasjátékokat játszottunk és egy helyi fürdőben jó nagyokat csobbantunk.

A síelésnek nagyon sok, sajátos fejlesztő hatása van. Az elvégzett gyakorlatok nem csak a testi, hanem a szellemi fejlődésben is nagy szerepet játszanak. Az, hogy mi mindeközben még jól is szórakoztunk és még szorosabbá fűztük a közösségünket már csak hab a tortán!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .