Mikó óvodás voltam!

Share

Az esős idő sem tántorított el minket attól, hogy újra találkozhassunk a volt Mikó óvodás gyerekekkel és családjaikkal. A résztvevők száma örömteli visszajelzés volt számunkra azzal kapcsolatban, hogy szívesen térnek vissza arra a helyre, ahol óvodás éveiket töltötték.

Ahogyan a szülők és pedagógusok, úgy a gyerekek is hamar egymásra találtak és együtt térképezték fel az udvar újdonságait, vagy éppen közösen elevenítették fel, hogy milyen jó is volt óvódásként felmászni egy fára, hintázni egy jót, csúszdázni, focizni az élénkzöld füvön vagy éppen vígasztalásért szaladni az óvónéni karjaiba.

Örömteli találkozás volt ez számunkra, hiszen az egykori óvodásaink személyiségének a varázsát újra megtapasztalhattuk még akkor is, ha ma már nagybetűs iskolások!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .