Nyári, táboros hetek!

Share

A tanévzáró után óvodánkban hivatalosan is elkezdődtek a nyári, táboros hetek. Ezeket a heteket egy-egy mese határozta meg, így történt, hogy a nyár folyamán megismerkedhettünk Zogal, a sárkánnyal, a Graffalóval, vagy éppen a Boszorkánnyal és még sok más mesebeli lénnyel.

Napjainkat az egyre csak zöldülő, napsugárban úszó udvarunkon töltöttük. A gyerekek ösztönös kíváncsiságát kihasználva merítkeztünk bele a mesékbe, amelyeken keresztül tanulhattunk egymásról, magunkról, a környezetünkről.

A szabadban töltött időt természetesen a nyári meleg időjárásnak megfelelő programokkal, játékokkal színesítettük. Az óvónénik gondoskodtak arról, hogy izgalmasan, szórakoztatóan, játszva fejlődjünk!

Pillantsatok bele a nyarunkba:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .