Lovastanya, őszi kiadás!

Share

November 4-én óvodásiankkal a Szilaj Lovastanyára látogattunk el. Az óvodába érkezés után már érezhető volt az izgalom, ami nem csoda, hiszen nem csak a buszozás, hanem a lovaglás, szabadtéri játék is nagy élményt nyújt a gyerekeknek minden alkalommal.

A kiruccanáson a lovaglás mellett volt alkalmunk megfigyelni a libákat élőben is, kukoricát fejteni nekik, megetetni és a szabadban is eljátszani gyermekjátékainkat. Azt, hogy mennyire erősek vagyunk, tele energiával mi sem bizonyíthatta jobban, hogy a nagy szalma hengereket is sikerült elmozdítanunk a helyéről.

A pénteki lovastanyázás vidám, élménydús lezárása volt hetünknek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .